• Haftanın Her Günü: 10:00 – 22:00
 • 0533 160 64 26
 • info@kamirsilver.com
 • HAKKIMIZDA

  HAKKIMIZDA

  Sektöre başladığımız 2011 yılından beri önceliğimiz kurumsal bir kimlik kazanmak ve müşteri odaklı çalışmak oldu. 10.yılımıza girdiğimiz bu yıllda hedeflerimize adım adım ulaştık ve şu an parakende sektöründe üç mağazamızla sizlere hizmet vermekteyiz. Satışa sunduğumuz tüm ürünler 925 ayar gümüş olup birinci kalite kaplama ile korunmaktadır. Aynı zamanda çelik takılarda dünyaca ünlü moda markalarıyla iş ortaklığı yapmaktayız. Biz büyümeye ve kurumsallaşmaya devam ederken bizlere bu yolda eşlik ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize çok teşekkür eder önceliğimizin sizleri memnun etmek olduğunu belirtmek isteriz.

  Vizyonumuz

  KAMİR SİLVER’IN  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

  Misyonumuz

  Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

  WhatsApp chat